Obstarávanie

Dodanie a výsadba stromov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
548,60
Zaplatené:
54.86%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
03452000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie a výsadba stromov ako náhrada za vyrúbané stromy.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vlastnosti výpestku:, Hodnota / charakteristika: požadujeme pôvodný druh - nie kultivar; Technické vlastnosti: technický stav drevín:, Hodnota / charakteristika: požadujeme dreviny vhodné na presádzanie a v požadovanom obvode kmeňa; Technické vlastnosti: výpestky musia byť v štandardnom prevedení so založenou korunou vo výške 200 cm:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: spôsob ukotvenia každého stromu:, Hodnota / charakteristika: min. 3 oporné koly hr, min 80 mm okolo každého stromu, ktoré sú vzájomne previazané prepažením vo výške 180 cm nad zemou drevenými hranolmi; Technické vlastnosti: kvalita sadby každého stromu:, Hodnota / charakteristika: výkop jamy cca. 0,4 m3; Technické vlastnosti: zálievka ku každej drevine po výsadbe:, Hodnota / charakteristika: minimálne 1x po 200 l vody

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: obvod kmeňa:, Jednotka: cm, Minimum: 17, Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška nasadenia koruny, Jednotka: cm, Minimum: 200, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Naofri s. r. o. 4 658,33 20% EUR 6. August 2018 163807

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×