Obstarávanie

Server


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
203 570,00
Konečná suma(Bez DPH):
169 583,33
Zaplatené:
83.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
48820000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Prevedenie, Hodnota / charakteristika: Server s architektúrou SMP s procesormi typu RISC alebo ekvivalentnými.Server umiestniteľný do skrini. Elektrické napájanie je redundantné.; Technické vlastnosti: Výkon, Hodnota / charakteristika: Požadujeme server s výkonom minimálne 96 000 SAPS Pre test SAP enhancement package 5 for SAP ERP 6.0Výkon jedného jadra minimálne 6 000 SAPS - SAP enhancement package 5 for SAP ERP 6.0; Technické vlastnosti: Systémová pamäť, Hodnota / charakteristika: Možnosť zvýšiť kapacitu pamäti pomocou HW komprimácie; Technické vlastnosti: Požadujeme minimálne 768GB DDR4 pamäte.Požadujeme možnosť rozšírenia systémovej pamäte na 2 TB DDR4. Pri výmene pamäťových modulov s najvyššou možnou kapacitou požadujeme rozšírenie systémovej pamäte na 4 TB DDR4., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Cache, Hodnota / charakteristika: Minimálne 10 MB L3 cache na jedno jadro.; Technické vlastnosti: Subsystém interných pevných diskov, Hodnota / charakteristika: Minimálne 4 x 300GB, 15.000 rpm SAS.Možnosť RAID 0, 10, 5, 6 .; Technické vlastnosti: Pripojenie k manažovanej sieti, Hodnota / charakteristika: Minimálne 4 x 1Gbps Ethernet port pre pripojenie k externému prostrediu; Technické vlastnosti: Pripojenie pre komunikáciu s iným serverom., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Pripojenie k sieti na prístup k úložiskám dát, Hodnota / charakteristika: Minimálne 6 x Fibre Channel port, priepustnosť 16Gbps.; Technické vlastnosti: Virtualizácia, Hodnota / charakteristika: Podpora pre definovanie min. 300 virtuálnych serverov. Možnosť definovať limit poskytnutého výkonu hardvérového servera pre skupiny virtuálnych serverov.; Technické vlastnosti: Každý z virtuálnych serverov môže v automatickom režime získať výkon celého servera.Požadujeme funkciu presunu virtuálneho servera medzi hardvérovými servermi bez prerušenia spracovania., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Softvér, Hodnota / charakteristika: Operačný systém typu UNIX.Podpora operačných systémov Linux.SW na podporu vysokej dostupnosti. Licencie pre 1/2 výkonu servera.; Technické vlastnosti: Správa a manažment servera, Hodnota / charakteristika: Formou virtuálnej pracovnej stanice. Licencia pre virtuálnu manažment konzolu.; Technické vlastnosti: Záruka, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Server, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GAMO a.s. 2 203 500,00 20% EUR 18. Júl 2018 163524

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×