Obstarávanie

Elektromobil pre mestskú políciu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Veľké Kapušany
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
28 873,20
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34110000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je dodanie nového osobného motorového vozidla s elektrickým pohonom pre mestskú políciu. Vozidlo bude mať základnú sériovú výbavu vrátane nadstavbových požadovaných parametrov. Požadované parametre a vybavenie vozidla sú uvedené ako minimálne požiadavky, ktoré musí uchádzač pri predložení cenovej ponuky spĺňať. Ide o nové vozidlo 1 triedy kvality.; Obstarané vozidlo bude hradené z dotácie Environmentálneho fondu a z vlastných zdrojov. Z podmienok poskytnutia dotácie vyplývajú nasledovné podmienky:

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ motora, Hodnota / charakteristika: Synchrónny AC elektromotor; Technické vlastnosti: Karoséria, Hodnota / charakteristika: Karoséria 5 dverová; Technické vlastnosti: Farba karosérie, Hodnota / charakteristika: biela metalická; Technické vlastnosti: Farba interiéru, Hodnota / charakteristika: šedá; Technické vlastnosti: minimálna výbava, Hodnota / charakteristika: Povinná výbava,  disky z ľahkej liatiny, gumové rohože, Autorádio, automatická klimatizácia dvojzónová, imobilizér, centrálne zamykanie s diaľk. ovládaním, elektricky ovládané okná vpredu a vzadu,; Technické vlastnosti: minimálna výbava, Hodnota / charakteristika: kontrola tlaku v pneumatikách, hands-free mobilné pripojenie, navigačný systém, výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča, Výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant, ESC, ABS, asistent pre rozjazd do kopca,; Technické vlastnosti: minimálna výbava, Hodnota / charakteristika: ovládanie stability vozidla, brzdový asistent,; Technické vlastnosti: minimálna výbava, Hodnota / charakteristika: vonkajšie spätné zrkadlá elektr. ovládané a elektricky sklapateľné, systém rekuperatívneho brzdenia, cúvacia kamera, predné a zadné parkovacie senzory, vyhrievaný volant,; Technické vlastnosti: minimálna výbava, Hodnota / charakteristika: bezkľúčový prístup a štartovanie vozidla, tempomat s obmedzovačom rýchlosti, palubný počítač, zásuvka 12 V v batožinovom priestore, svetelný senzor; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: Príslušenstvo k nabíjaniu, nabíjací kábel na pripojenie striedavého prúdu na nabíjacie stanice 16A , 230 V, nabíjací kábel na pripojenie striedavého prúdu na nabíjacie stanice 3 x 380 V,; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: mreže za zadné sedadlá na oddelenie batožinového priestoru , sada zimných pneumatík,

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: CO2 emisie, Jednotka: g/km, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0; Technické vlastnosti: Vysokonapäťový Lítium-iónový akumulátor s kapacitou, Jednotka: kwh, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Výkon motora, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 81,4; Technické vlastnosti: Dojazd vozidla, Jednotka: km, Minimum: 200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Veľkosť batožinového priestoru, Jednotka: l, Minimum: 250, Maximum: 950, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Veľkosť pneumatík, Jednotka: palec, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: Záruka na batérie, Jednotka: rok, Minimum: 5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Záruka na elektrické komponenty, Jednotka: rok, Minimum: 5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Záruka na karosériu proti hrdzaveniu, Jednotka: rok, Minimum: 10, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet miest na sedenie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Prípustná celková hmotnosť vozidla, Jednotka: kg, Minimum: 1900, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Motor-Car Bratislava, spol. s r.o., 1 0,00 0% EUR 24. September 2018 163438

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×