Obstarávanie

Licencia od spoločnosti Microsoft


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 522,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 034,72
Zaplatené:
57.77%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
48000000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je nákup novej nepoužívanej originálnej softvérovej licencie od spoločnosti Microsoft pre verejnú správu (cenová hladina D) od dodávateľa registrovaného ako partnera alebo predajcu produktov spoločnosti Microsoft s názvom Microsoft®Windows®ServerExternalConnector Sngl License/SoftwareAssurancePack MVL 1License vrátane služieb technickej a licenčnej podpory, tzv. software assurance (SA) na 3 roky v počte 1ks (ďalej ak ako „licencia“).

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Platnosť licencie, Hodnota / charakteristika: Licencia je požadovaná ako trvalá, bez časového obmedzenia; Technické vlastnosti: Licencia, Hodnota / charakteristika: licencia elektronická alebo pevná, inštalačné súbory na pevnom nosiči údajov alebo poskytované elektronickými komunikačnými nástrojmi, jazyková verzia aj pre slovenský jazyk; Technické vlastnosti: Licencia, Hodnota / charakteristika: licencia nie je viazaná so zakúpením zariadenia, na ktorom bude nainštalovaná – prenosná, nie OEM; Technické vlastnosti: Licencia, Hodnota / charakteristika: Licencia určená pre verejnú správu (cenová hladina D); Technické vlastnosti: Licencia, Hodnota / charakteristika: Licencia je so službami licenčnej podpory (tzv. SA) na 36 mesiacov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Softvérová licenciaMicrosoftMicrosoft®Windows®ServerExternalConnector SnglLicense/SoftwareAssurancePack MVL1License vrátane SA na 3 roky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITbubble, spol. s r.o. 3 2 441,67 20% EUR 24. September 2018 163319

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×