Obstarávanie

Nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,00
Konečná suma(Bez DPH):
416,66
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
1 zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kovové skrine pre uloženie písomností

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: typ dverí, Hodnota / charakteristika: krídlové; Technické vlastnosti: farba korpusu, Hodnota / charakteristika: sivá; Technické vlastnosti: farba dverí, Hodnota / charakteristika: sivá; Technické vlastnosti: typ konštrukcie, Hodnota / charakteristika: demontovaná; Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: oceľový plech; Technické vlastnosti: povrchová úprava, Hodnota / charakteristika: prevedená vypaľovaným lakom v sivom odtieni; Technické vlastnosti: police, Hodnota / charakteristika: nastaviteľné po 25 mm; Technické vlastnosti: krídlové dvere s vnútornými závesmi, Hodnota / charakteristika: vybavené pákovým rozvorovým mechanizmom a dvojrozvorovým uzáverom s cylindrickým zámkom s dvoma kľúčmi; Technické vlastnosti: ku skrini, Hodnota / charakteristika: priložený návod k montáži

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kovová skriňa demontovaná, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: rozmery - výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1820; Technické vlastnosti: rozmery - šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 850; Technické vlastnosti: rozmery - hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 390; Technické vlastnosti: počet políc, Jednotka: počet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: nosnosť police, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ABAMET, s.r.o. 1 500,00 20% EUR 24. September 2018 163318

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×