Obstarávanie

Kity pre molekulárnu biológiu na izoláciu DNA


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 166,66
Zaplatené:
58.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24000000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks.
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kity pre molekulárnu biológiu na izoláciu DNA nevyhnutné na zabezpečenie realizácie výskumu vo vedeckom projekte.; Pre zachovanie kontinuity laboratórnych experimentov v prebiehajúcom výskume a jednotnosť výsledkov je nevyhnutné používať kity od uvedeného výrobcu, použitie iných kitov by mohlo negatívne ovplyvniť výsledky experimentov. Z uvedeného dôvodu objednávateľ nepripúšťa dodanie ekvivalentu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: D6915-04; E.Z.N.A. Endo-Free Plasmid Midi Kit pre bakteriálne kultúry na čistenie až 200 ug vysoko kvalitnej plazmidovej DNA z 15 až 50 ml kultúry. Kit na 100 Testov. Kit zaručuje účinnú metódu pre rozsiahlu izoláciu plazmidovej DNA bez endotoxínov.Rýchlosť : purifikácia plazmidovej DNA za < 45minEfektivita redukcie endotoxínov : (< 1 EU/#g), Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: D1097-02; E-Z 96 FastFilter Plasmid DNA KitKit na optimalizovanú prípravu až 96 vzoriek za menej ako 1 hodinu. Metóda nahrádza časovo náročnú prípravu bakteriálnych alkalických lyzátov centrifugáciou. Kit obsahuje všetky zložky na čistenie plazmidovej DNA v 96 jamkových platničkách. Kit na 20 testov v 96 jamkových platničkách., Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: D6924-04; E.Z.N.A. FastFilter Plasmid MaxSlúži na izoláciu veľkého počtu plazmidov pomocou filtra umiestneného v striekačke, čím nahrádza časovo náročnú centrifugáciu na získanie alkalického lyzátu buniek. Priemerný čas čistenia plazmidovej DNA je menej ako 40 min. Kit na 100 testov., Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 2 600,00 20% EUR 10. August 2018 163235

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×