Obstarávanie

Reťazový kladkostroj do 3 200kg s poistkou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
725,00
Konečná suma(Bez DPH):
710,00
Zaplatené:
97.93%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42141600-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Ručne ovládaný reťazový kladkostroj na zdvíhanie a spúšťanie bremien s poistkou zamedzujúcou vypadnutiu bremena a samočinnou prítlačnou brzdou.; Robustné prevedenie určené pre dielne.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Poistka zamedzujúca vypadnutiu bremena, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Samočinná prítlačná brzda, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Závesný / upevňovací hák s poistkou, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zdvíhacia článková reťaz, Hodnota / charakteristika: legovaná oceľ - pozinkovaná; Technické vlastnosti: Ručná reťaz, Hodnota / charakteristika: oceľ - pozinkovaná; Technické vlastnosti: Zavesenie kladkostroja, Hodnota / charakteristika: závesný hák s poistkou; Technické vlastnosti: Revízia v rozsahu konštrukčných skupín a podskupín podľa príslušných platných noriem v súlade s požadovanými technickými, kvalitatívnymi a ostatnými podmienkami (plná funkčnosť a prevádzky schopnosť)., Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 3200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: maximálna výška zdvihu, Jednotka: m, Minimum: 3, Maximum: 6, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: minimálna výška zdvihu, Jednotka: mm, Minimum: 500, Maximum: 520, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet nosných reťazí, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 35, Maximum: 45, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: 250, Maximum: 300, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TR TECHNIC s.r.o. 5 710,00 0% EUR 24. September 2018 163217

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×