Obstarávanie

Fitnes zóna so zariadením


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
20 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
16 658,33
Zaplatené:
83.29%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
37442000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
komplet fitnes zóna
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Fitnes zóna so zariadením

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Projekt fitnes zóny, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Terénne úpravy: 1. strana, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: Terénne úpravy: 2. strana, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: 1. fitnes stanica - chrbát, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 2. fitnes stanica - vertikálny ribstol, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 3. fitnes stanica - beh, chôdza, prednožovanie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 4. fitnes stanica - beh, bežkovanie , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 5. fitnes stanica - hrudník, ramená , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 6. infopanel, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
FUN TIME s.r.o. 1 19 990,00 20% EUR 14. September 2018 162843

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×