Obstarávanie

Merač rýchlosti vozidiel so štatistickým modulom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 335,00
Konečná suma(Bez DPH):
8 607,50
Zaplatené:
83.28%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38552000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

meranie rýchlostí a klasifikácia vozidiel

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. LTE modem na prenos dát, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 2. Držiak kamerového krytu s uchytením k stĺpu, Hodnota / charakteristika: pomocou bandimex pásky; Technické vlastnosti: 3. Box s baterkami v PVC skrini s krytím min IP 54, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 4. Predpríprava na tvorbu štatistík prejazdov podľa EČV - okresov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 5. Software na spracovanie štatistík s možnosťou inštalácie min. 2 pracoviská, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 6. Import dát prostredníctvom internetu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 7. Software na platforme operačných systémov, Hodnota / charakteristika: MS WIN XP - 7 - 8.X - 10.X, MS WIN sever 2003, 2008, 2012, 32/64 bit; Technické vlastnosti: 8. Sčítanie vozidiel v oboch smeroch, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 9. Klasifikácia vozidiel v oboch smeroch, Hodnota / charakteristika: áno, rozdelenie na nákladné a osobné vozidlá; Technické vlastnosti: 10. Meranie rýchlosti vozidiel v oboch smeroch, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kamera Full HD, Jednotka: Mpix, Minimum: 2, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2. Výpočtová jednotka na spracovanie dát s odberom, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 3. Radarová hlava s presnosťou merania ± 3 km/h pri meraní rýchlosti v rozsahu, Jednotka: km/h, Minimum: 10, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 4. Kamerový kryt na umiestnenie technológie, Jednotka: krytie IP, Minimum: 60, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 5. Akumulátor s kapacitou, Jednotka: Ah, Minimum: 60, Maximum: 80, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 6. Výdrž akumulátora bez dobíjania, Jednotka: deň, Minimum: 7, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 7. Nabíjačka pre box s akumulátorom, Jednotka: V/A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230/10; Technické vlastnosti: 8. Prevádzková teplota, Jednotka: ºC, Minimum: -30, Maximum: +40, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 9. On line prenos dát do štatistického softwaru, Jednotka: hod, Minimum: , Maximum: 24, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 10. Kotviace kliešte pre bandimex pásku, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 11. Bandimex páska, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16,0/0,75; Technické vlastnosti: 12. Spony pre bandimex pásku 16,0/0,75mm, Jednotka: ks, Minimum: 50, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ZTS Elektronika SKS s.r.o. 2 10 329,00 20% EUR 17. September 2018 162735

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×