Obstarávanie

Akumulátory 12 V 8,5Ah


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
338,00
Konečná suma(Bez DPH):
89,58
Zaplatené:
26.5%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Novovyrobené, nepoužívané olovené akumulátory ako zdroj elektrickej energie do UPS -EATON  Power ware 9130-1000 VA

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ konektora - značenie, Hodnota / charakteristika: Faston 6,3; Technické vlastnosti: Typ batérie, Hodnota / charakteristika: lead - acid, bezúdržbová; Technické vlastnosti: hmotnosť, Hodnota / charakteristika: 2540 g; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: šedá; Technické vlastnosti: Recyklačný poplatok zahrnutý v cene výrobku, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Záručná doba, Hodnota / charakteristika: min. 24 mesiacov; Technické vlastnosti: Optimálna životnosť, Hodnota / charakteristika: 5 rokov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Batéria olovená do UPS, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9; Technické vlastnosti: Napätie bloku, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: Rozmery (d x š x v): , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 151x65x94; Technické vlastnosti: Kapacita batérie, Jednotka: Ah/Wh, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8,5/45

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 6 107,50 20% EUR 20. Jún 2018 162330

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×