Obstarávanie

Asfaltový penetračný lak


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technické a záhradnícke služby mesta Michalovce
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
448,00
Konečná suma(Bez DPH):
275,69
Zaplatené:
61.53%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24300000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Asfaltový penetračný lak určený na penetráciu suchých a mierne vlhkých podkladoch pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie, ako spojovací náter pri výspravkach povrchov cestných komunikácii.; Po prevedení náteru vniká hlboko do pórov a vytvára tak pevné spojenie podkladu s ďalšou živičnou izolačnou vrstvou.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Zmes mierne modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahuje chemické prísady umožňujúce hĺbkovú penetráciu a použitie pri mierne vlhkých podkladoch., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Schopnosť nivelovať mikrotrhliny v podklade. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Odolný voči slabým kyselinám a zásadám., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Na suchý i vlhký podklad., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Teoretická výdatnosť 0,3 kg/m2, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Hmotnosť balenia, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Spotreba, Jednotka: kg/m2, Minimum: 0,2, Maximum: 0,4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hustota, Jednotka: g/cm3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,89

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GIEGO s.r.o. 2 330,83 20% EUR 19. Júl 2018 161892

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×