Obstarávanie

Jednorázové pažerákové pH-metrické sondy s impedanciou - dvojkanálové


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 990,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 650,00
Zaplatené:
82.91%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141641-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
20.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Jednorázové pažerákové dvojkanálové pH-metrické sondy s impedanciou (+8R) na meranie pH prostredia v pažeráku u detí, sondy musia byť kompatibilné so systémom Digitrapper pH-Z (Given Imahing) a systémom AccuView. Kalibračné pufrované roztoky pre pH metrické sondy s impedanciou pre pH 7, a pre pH 4. Každá o minimálnom objeme á 500 ml.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Jednorázové pažerákové dvojkanálové pH-metrické sondy s impedanciou (+8R) na meranie pH prostredia v pažeráku u detí. Dva kanále pH (jeden distálny a jeden proximálny) a 6 impedančných kanálov (4 v distálnej a 2 v proximálnej části), umiestnenie pH kanálov: 0 cm (distálny), 15 cm (proximálny), počet impedančných krúžkov a poloha: -3, -1, 1, 3, 5, 12, 14 a 16 cm od distálneho pH kanálu, celkom 6 impedančných kanálov (LPR ZNID15+8R),priemer 6 Fr (2 mm), sondy musia byť kompatibilné so systémom Digitrapper pH-Z (Given Imahing) a systémom AccuView., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
IMEDEX s.r.o. 1 1 980,00 20% EUR 19. Júl 2018 161882

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×