Obstarávanie

Svietidlo akumulátorové, skúšačka a akumulátor olovený


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
755,56
Konečná suma(Bez DPH):
566,66
Zaplatené:
74.99%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

zapúzdrený olovený bezúdržbový akumulátor

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: pripojenie (koncovky), Hodnota / charakteristika: plochý konektor F2 (6,3mm); Technické vlastnosti: vhodný typ, Hodnota / charakteristika: MHB 12v/9Ah AGM (MS9-12); Technické vlastnosti: interné číslo kupujúceho, Hodnota / charakteristika: 346224004021_00

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: výstupný prúd, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: 128, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: kapacita, Jednotka: Ah, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 151; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 65; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 94; Technické vlastnosti: napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BATTEX Slovakia, s.r.o. 2 680,00 20% EUR 13. Júl 2018 161477

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×