Obstarávanie

Prívesný vozík


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
375,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34223310-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Valníkový prívesný vozík s kolesami vedľa ložnej plochy - nový

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Príves, Hodnota / charakteristika: jednonápravový, nebrzdený; Technické vlastnosti: Ložná plocha, Hodnota / charakteristika: nesklápacia, protišmyková; Technické vlastnosti: Rezervné koleso, Hodnota / charakteristika: nie; Technické vlastnosti: Bočnice prívesu, Hodnota / charakteristika: hliníkové demontovateľné; Technické vlastnosti: Zakladacie kliny, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Konštrukcia podvozku, Hodnota / charakteristika: zinkovaná; Technické vlastnosti: Záves na oko, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rok výroby, Jednotka: rok, Minimum: 2017, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 700, Maximum: 800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Užitočná hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 570, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka ložnej plochy, Jednotka: mm, Minimum: 1300, Maximum: 2 000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka ložnej plochy, Jednotka: mm, Minimum: 2300, Maximum: 2400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Konštrukčná rýchlosť, Jednotka: km/h, Minimum: 100, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet náprav, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×