Obstarávanie

2.Nákup dámskych a pánskych figurín


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústredie ľudovej umeleckej výroby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 840,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 794,00
Zaplatené:
98.8%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39154000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Rozsah v zmysle zadania celkom
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Figurína na tvorbu expozície do múzea. Ilustračné foto je v prílohe.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.Figurína mužská, Hodnota / charakteristika: štylizované figuríny , drevené ohybné ruky v kĺboch (rameno, lakeť, zápästie a prsty), pás a nohy statické,; Technické vlastnosti: 1.Figurína mužská, Hodnota / charakteristika: hlava a telo potiahnuté látkou – režné plátno, povrch: mäkký  umožňujúce zapichnutie špendlíkov  / ihly , kostra: kov, drevo, plast,; Technické vlastnosti: 1.Figurína mužská, Hodnota / charakteristika: sklenený podstavec , farba figuríny : prírodná, telová, šírka ramena 47cm, výška tela 187cm, poprsie (hruď)94,5cm, výška tela 175cm,  pás 75cm, boky  96cm.; Technické vlastnosti: 2.Figurína dámska, Hodnota / charakteristika: štylizované figuríny , drevené ohybné ruky v kĺboch (rameno, lakeť, zápästie a prsty), pás a nohy statické, hlava a telo potiahnuté látkou – režné plátno,; Technické vlastnosti: 2.Figurína dámska, Hodnota / charakteristika: povrch: mäkký  umožňujúce zapichnutie špendlíkov  / ihly , kostra: kov, drevo, plastsklenený podstavec,; Technické vlastnosti: 2.Figurína dámska, Hodnota / charakteristika: farba figuríny : prírodná, telová, veľkosť šiat : 36-38, šírka ramena 40cm, výška tela 175cm, poprsie(hruď) 81cm, pás 61cm, boky 86cm, veľkosť topánok 36-37.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.Pánska figurína COLLODI Male U2 alebo ekvivalent, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 2.Dámska figurína COLLODI Samica D2 alebo ekvivalent, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 3 3 794,00 0% EUR 13. Jún 2018 161098

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×