Obstarávanie

Zberové vozidlo s rotačným lisovaním


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Nové Mesto nad Váhom
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
260 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34144511-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Podvozok:; Konfigurácia náprav 4 x 2; Emisná norma zodpovedajúca zákonnej úprave v deň odovzdania; Motor štvortaktný dieselový; Krátka denná kabína, trojmiestna, sedadlo vodiča odpružené; ABS – anti-blokovací systém; Výbava podvozku musí zodpovedať platným právnym predpisom v deň dodania pre premávku na pozemných komunikáciách; Klimatizácia; Uzávierka diferenciálu zadnej nápravy; Manuálna prevodovka; Nadstavba:; Objem nadstavby min. 16 m3, nadstavba s rotačným systémom lisovania; Pohon bubna je zabezpečený ozubením vychádzajúcim z hydromotora priamo na bubon bez použitia kladiek, pásov a reťazí. /z dôvodu nespôsobenia straty sily prevodom/; Šnek - závitník zadného veka so skrutkovanými vymeniteľnými doštičkami zo špeciálnej ocele; Ovládanie nadstavby z kabíny: Dotykový displej s integrovaným monitorom zadnej kamery; Uloženie bubna zabezpečené prostredníctvom guličkového veľkorozmerového ložiska pevne pripojeného k bubnu.; Zadné veko nadstavby s univerzálnym vyklápačom pre zber nádob 110,120, 240,1100 litrov; Nová nadstavba pevne namontovaná na rám podvozku; Pomer stláčania odpadu minimálne 1:6; Vyklápač umiestnený vzadu; Výbava zariadenia:; V súlade s normou STN EN 1501-1; Bezpečnostné zadné stupačky na prevoz obsluhy; Kamerový systém na sledovanie priestoru za vozidlom s monitorom v kabíne

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výkon motora, Jednotka: kW, Minimum: 175, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 17 900, Maximum: 18 100, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 2 0,00 0% EUR 15. Máj 2018 160325

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×