Obstarávanie

Pravidelný servis nákladného vozidla rok/20.000km


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
893,33
Zaplatené:
81.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50114200-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
vozidlo
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Časová a všeobecná ročná prehliadka vozidla Mercedes- Benz Actros 3341: Test HHT( vstupná diagnostika), časová a všeobecná údržba, premazanie komplet vozidla,; výmena motor. oleja a komplet filtrov (olejový, vzduchový, prachový filter kúrenia/vetrania, AD blue a sušiča stlačeného vzduchu), výmena oleja v rozdeľovacej prevodovke ( rozvodovka); diagnostika brzd. systému vozidla s výstupným protokolom z brzd. stolice, diagnostika MR riadiacej jednotky motora a HM riadiacej jednotky zad. bŕzd,; servis vozidla podľa palubného počítača, výstupná diagnostika, vymazanie chýb a nastavenie nového intervalu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: druh vozidla, Hodnota / charakteristika: nákladné; Technické vlastnosti: rok výroby, Hodnota / charakteristika: 2007; Technické vlastnosti: palivo, Hodnota / charakteristika: nafta+ močovina; Technické vlastnosti: kategória , Hodnota / charakteristika: N3G; Technické vlastnosti: objem motora, Hodnota / charakteristika: 11 946cm3; Technické vlastnosti: výkon motora, Hodnota / charakteristika: 300kW; Technické vlastnosti: karoséria , Hodnota / charakteristika: sklápač

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: servisná prehliadka nákl. vozidla Mercedes- Benz Actros WDB9321821L181243, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BCI-S&T, s.r.o. 1 1 072,00 20% EUR 9. Máj 2018 160173

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×