Obstarávanie

oopp


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 399,99
Zaplatené:
58.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18110000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
pár, sada, kus
Množstvo:
323.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Členková bezpečnostná obuv s oceľovou výstužou v špičke, podrážka odolná proti pohonným a olejovým látkam, odolná proti prepichnutiu, absorpcia energie v päte, antistatická, zvršok z kože,farba čierna, certifikovaná v súlade s normou EN 2034.; Bezpečnostná obuv sárová (holeňová) zimná s podrážkou proti šmyku - celokožené nadkotníkové topánky zateplené s oceľovou špicou a planžetou, materiál: zvršok koža, podšívka Cambrelle s umelou kožušinou, PU-PU podrážka, olejuvzdorné, antistatické a protišmykové vlastnosti, spĺňa EN ISO 20345:2005/A1:2008, S3 FO SRB.; čižmy gumené proti vode a chladu, s OB, vysoká čižma je vybavená teplou filcovou podšívkou v celej topánke a textilným nástavcom, zvršok z kaučukovej zmesi(gumy) a syntetického materiálu, podšívka textil, gumová podrážka, farba čierna, EN ISO 20347,; Termobielizeň zimná - funkčné spodné prádlo, tričko s dlhým rukávom + spodky, odvádzajúce pot, priedušné, lemovky jemné, široké. Zloženie: 47%bavlna, 5% elastan, 48%viskóza, pl. hmotnosť 160-180 g/m2.; Výstražná vesta oranžová s reflexnými pásmi, Materiál: 100% polyester, reflexné pruhy 2x šírka 5 cm, zapínanie na suchý zips, logo sieťotlač, bielej farby,; Bezpečnostná pracovná prilba 3M G3000 oranžová proti padajúcim predmetom a nárazom, so zabudovaným Senzorom Uvicator, ktorý pripomína ciferník. Keď je prilba nová – Uvicator je červený, pri starnutí plastovej škrupiny prilby vďaka UV žiareniu, červený Uvicator postupne bledne po smere hodinových ručičiek. Keď príde k úplnému vyblednutiu Uvicatoru - je pravý čas na výmenu prilby. Prilba má efektívnu tepelnú odolnosť od -30°C až po +50°C a chráni pred roztaveným kovom. Prilba je antistatická, je certifikovaná a vyhovuje pre použitie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu horľavých plynoch.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: členková obuv,veľkosti: 42x3páre; 43 x 5párov; 44 x 5párov; 45 x 2páre; 46 x 3páre;, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 18; Technické vlastnosti: bezpečnostná obuv sárová zateplená, ve;kosť:1 x 46;, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: čižmy gumené, veľkosť: 1 x 46;, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: termobielizaň zimná, veľkosť: 3 x M;, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: výstražná vesta, veľkosť: S x 50ks; M x 50ks; L x 50ks; XL x 50ks; 2XL x 50ks;, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 250; Technické vlastnosti: Bezpečnostná pracovná prilba 3M G3000 oranžová, + logo spoločnosti bielej farby(môže byť aj nálepka s priesvitným podkladom a bielim textom), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Tatiana Staňová MODEN 7 1 399,99 0% EUR 9. Máj 2018 160056

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×