Obstarávanie

Kationaktívna emulzia


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
97 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
80 333,33
Zaplatené:
82.81%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44113700-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
t
Množstvo:
200.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Emulzia je určená pre vysprávkové technológie údržby cestného telesa a vozoviek.; Používa sa v spojitosti s kamenivom fr. 2/5.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kationaktívna asfaltová emulzia druhu C 65 B4., Hodnota / charakteristika: EN 13 808; Technické vlastnosti: Emulzia na nátery a opravy výtlkov tryskovou metódou., Hodnota / charakteristika: Katalógové listy emulzií a zálievok KL EaZ 1/2007

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stredisko Trenčín, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: Stredisko Považská Bystrica, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: Stredisko Prievidza, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: Stredisko Myjava, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Stredisko Nové Mesto nad Váhom, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Stredisko Ilava, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Stredisko Púchov, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Stredisko Partizánske, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Stredisko Bánovce nad Bebravou, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DOPRA - VIA, a.s. 2 96 400,00 20% EUR 26. Apríl 2018 159509

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×