Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
963,00
Konečná suma(Bez DPH):
668,75
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
množstvo v smysle technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: stolička so sieťovinou na operadle; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vysoké operadlo s nastaviteľným podhlavníkom; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: 2D nastaviteľné podrúčky s mäkkou dotykovou plochou / výškovo aj hĺbkovo; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba : čierna; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: konštrukcia : chrómová; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: mechanizmus: hojdací; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastaviteľná výška sedadla : 46 - 53 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: šírka sedadla : 52 cm, hĺbka sedadla : 51 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: šírka operadla: 51,50 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška operadla: 54 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál: textil/ sieťovina; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vysoké operadlo so sieťovinou s nastaviteľným podhlavníkom; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: 2D nastaviteľná bedrová opierka; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hojdací mechanizmus s niekoľkonásobnou aretáciou a nastavením sily protiváhy, predsunutá osa hojdania pre vyšší komfort, plynový piest , hliníková leštená základňa,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: čierna sieťovina a látka na sedadle; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kríž stoličky je z lešteného liateho hliníku; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť : 120 kg; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kolieska plastové

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička Solid OD, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEGA, s.r.o. 1 802,50 20% EUR 20. Apríl 2018 159080

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×