Obstarávanie

Tepovač-extraktor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
300,00
Konečná suma(Bez DPH):
158,33
Zaplatené:
52.77%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39713430-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tepovač-extraktor (stroj na nástrek a extrakciu) sa postará o textilné plochy čisté až do hĺbky vlákien. S komfortným systémom 2 v 1, systémom dvoch nádrží, veľkými tlačidlami a šikovnými otočnými uzávermi.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Vákuum (kPa), Hodnota / charakteristika: 210 / 21; Technické vlastnosti: Prietok vzduchu (l/s), Hodnota / charakteristika: 70; Technické vlastnosti: Nádrž na čistú/špinavú vodu (l), Hodnota / charakteristika: 4 / 4; Technické vlastnosti: Príkon turbína/čerpadlo (W), Hodnota / charakteristika: 1400 / 40; Technické vlastnosti: Objem nástreku, Hodnota / charakteristika: 1; Technické vlastnosti: Tlak nástreku (bar), Hodnota / charakteristika: 1; Technické vlastnosti: Pracovná šírka (mm), Hodnota / charakteristika: 230; Technické vlastnosti: Druh prúdu (V/Hz), Hodnota / charakteristika: 220 / 240 / 50 / 60; Technické vlastnosti: Hmotnosť bez príslušenstva (kg), Hodnota / charakteristika: 7,7; Technické vlastnosti: Rozmery (d x š x v) (mm), Hodnota / charakteristika: 422 x 320 x 465; Technické vlastnosti: Hladina akustického tlaku (dB), Hodnota / charakteristika: 77; Technické vlastnosti: Napätie (V), Hodnota / charakteristika: 220 – 240; Technické vlastnosti: Frekvencia (Hz), Hodnota / charakteristika: 50 - 60; Technické vlastnosti: VýbavaHadica na tepovanie a extrakciu s držadlom, 2 m, 35 mmTrubice na tepovanie a extrakciu, 2, 0.5 m, 35 mmTepovacia hubica s násadou na tvrdé plochyŠtrbinová hubicaHubica na čalúneniePapierové filtračné vrecko, 1Plochý skladaný filterČistič kobercov RM 519 (100 ml)Ručné čistenie filtraUkazovateľ stavu filtraPraktický držiak hadice a príslušenstvaKomfortný systém s nástrekom a extrakciou, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Koberce, čalúnenie, matrace, autosedadlá: Pomocou tepovača-extraktora (stroja na nástrek a extrakciu) vyčistite textilné plochy až do hĺbky vlákien. Čistiaci roztok sa pod tlakom nastrieka do vlákien a spolu s uvoľnenou špinou sa opäť odsaje - ideálny aj pre alergikov a domácnosti so zvieratami. Stroj s atraktívnym dizajnom je vybavený veľkými tlačidlami a otočnými uzávermi.Ak sa nádoby na čistú a špinavú vodu vyberú, môže sa stroj používať aj ako plnohodnotný viacúčelový vysávač., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: VLASTNOSTI A VÝHODY: Systém s 2 nádržami. Oddelená nádrž na čistú a špinavú vodu. Jednoduché plnenie a vyprázdňovanie. Inovovaná tepovacia hubica. O 50 rýchlejšia opätovnú pochôdznosť čistených plôch. Praktické odkladanie príslušenstva na bezpečné umiestnenie štandardného príslušenstva na stroji, aby bolo vždy poruke. Komfortný systém 2 v 1 s integrovanou hadicou na nástrek a extrakciu pre maximálne pohodlné používanie. Atraktívny dizajn s veľkými tlačidlami a šikovnými otočnými uzávermi pre jednoduchú manipuláciu. Ergonomické držadlo pre jednoduchú prepravu. Plochý skladaný, Hodnota / charakteristika: filter - jednoduché striedanie mokrého a suchého vysávania bez prerušenia práce alebo výmeny filtra. Oddelená filtračná klapka. Filter sa vyberá jednoducho a rýchlo bez kontaktu so špinou.

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 5 190,00 20% EUR 20. Apríl 2018 159015

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×