Obstarávanie

Tepovač-extraktor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
300,00
Konečná suma(Bez DPH):
158,33
Zaplatené:
52.77%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39713430-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tepovač-extraktor (stroj na nástrek a extrakciu) sa postará o textilné plochy čisté až do hĺbky vlákien. S komfortným systémom 2 v 1, systémom dvoch nádrží, veľkými tlačidlami a šikovnými otočnými uzávermi.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Vákuum (kPa), Hodnota / charakteristika: 210 / 21; Technické vlastnosti: Prietok vzduchu (l/s), Hodnota / charakteristika: 70; Technické vlastnosti: Nádrž na čistú/špinavú vodu (l), Hodnota / charakteristika: 4 / 4; Technické vlastnosti: Príkon turbína/čerpadlo (W), Hodnota / charakteristika: 1400 / 40; Technické vlastnosti: Objem nástreku, Hodnota / charakteristika: 1; Technické vlastnosti: Tlak nástreku (bar), Hodnota / charakteristika: 1; Technické vlastnosti: Pracovná šírka (mm), Hodnota / charakteristika: 230; Technické vlastnosti: Druh prúdu (V/Hz), Hodnota / charakteristika: 220 / 240 / 50 / 60; Technické vlastnosti: Hmotnosť bez príslušenstva (kg), Hodnota / charakteristika: 7,7; Technické vlastnosti: Rozmery (d x š x v) (mm), Hodnota / charakteristika: 422 x 320 x 465; Technické vlastnosti: Hladina akustického tlaku (dB), Hodnota / charakteristika: 77; Technické vlastnosti: Napätie (V), Hodnota / charakteristika: 220 – 240; Technické vlastnosti: Frekvencia (Hz), Hodnota / charakteristika: 50 - 60; Technické vlastnosti: VýbavaHadica na tepovanie a extrakciu s držadlom, 2 m, 35 mmTrubice na tepovanie a extrakciu, 2, 0.5 m, 35 mmTepovacia hubica s násadou na tvrdé plochyŠtrbinová hubicaHubica na čalúneniePapierové filtračné vrecko, 1Plochý skladaný filterČistič kobercov RM 519 (100 ml)Ručné čistenie filtraUkazovateľ stavu filtraPraktický držiak hadice a príslušenstvaKomfortný systém s nástrekom a extrakciou, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Koberce, čalúnenie, matrace, autosedadlá: Pomocou tepovača-extraktora (stroja na nástrek a extrakciu) vyčistite textilné plochy až do hĺbky vlákien. Čistiaci roztok sa pod tlakom nastrieka do vlákien a spolu s uvoľnenou špinou sa opäť odsaje - ideálny aj pre alergikov a domácnosti so zvieratami. Stroj s atraktívnym dizajnom je vybavený veľkými tlačidlami a otočnými uzávermi.Ak sa nádoby na čistú a špinavú vodu vyberú, môže sa stroj používať aj ako plnohodnotný viacúčelový vysávač., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: VLASTNOSTI A VÝHODY: Systém s 2 nádržami. Oddelená nádrž na čistú a špinavú vodu. Jednoduché plnenie a vyprázdňovanie. Inovovaná tepovacia hubica. O 50 rýchlejšia opätovnú pochôdznosť čistených plôch. Praktické odkladanie príslušenstva na bezpečné umiestnenie štandardného príslušenstva na stroji, aby bolo vždy poruke. Komfortný systém 2 v 1 s integrovanou hadicou na nástrek a extrakciu pre maximálne pohodlné používanie. Atraktívny dizajn s veľkými tlačidlami a šikovnými otočnými uzávermi pre jednoduchú manipuláciu. Ergonomické držadlo pre jednoduchú prepravu. Plochý skladaný, Hodnota / charakteristika: filter - jednoduché striedanie mokrého a suchého vysávania bez prerušenia práce alebo výmeny filtra. Oddelená filtračná klapka. Filter sa vyberá jednoducho a rýchlo bez kontaktu so špinou.

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 5 190,00 20% EUR 20. Apríl 2018 159015

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×