Obstarávanie

Dodávka dverí a kovania


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia Policajného zboru v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
15 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
9 833,33
Zaplatené:
65.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44221200-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor položiek zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie interiérových, jednokrídlových, falcových a bezfalcových dverí, s fóliou, kovaním a kľúčmi.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Dvere interiérové, jednokrídlové, bezfalcové 80 cm Ľ, mahagón, fólia, s kovaním a 3 ks kľúčov FAB., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 53; Technické vlastnosti: 2. Dvere interiérové, jednokrídlové, bezfalcové 80 cm P, mahagón, fólia, s kovaním a 3 ks kľúčov FAB., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 53; Technické vlastnosti: 3. Dvere interiérové, jednokrídlové, falcové 80 cm Ľ, mahagón, fólia, s kovaním a 3 ks kľúčov FAB., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: 4. Dvere interiérové, jednokrídlové, falcové 80 cm P, mahagón, fólia, s kovaním a 3 ks kľúčov FAB., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: 5. Dvere interiérové, jednokrídlové, falcové 60 cm Ľ, biele, fólia, s kovaním a 3 ks kľúčov FAB., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: 6. Dvere interiérové, jednokrídlové, falcové 60 cm P, biele, fólia, s kovaním a 3 ks kľúčov FAB., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KORATEX a.s. 4 11 800,00 20% EUR 18. Apríl 2018 158900

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×