Obstarávanie

Osobné ochranné pracovné pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 259,99
Zaplatené:
96.92%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18141000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1440.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

ochrana života a zdravia, bezpečnosť zamestnanca pri práci pred rizikami

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. vhodné do suchého prostredia, zvýšená odolnosť proti oderu, pretrhnutiu a prerezaniu, EN388, EN420, CAT1, veľkosti: 10“-12“, Hodnota / charakteristika: prsty a dlaň z jedného kusu hovädzej štiepenky a podšívkou, chrbát a manžeta z bavlnenej tkaniny, celokožené palce a prekryté špičky prstov; Technické vlastnosti: 2. vhodné do suchého a mierne vlhkého prostredia, zvýšená odolnosť proti oderu, pretrhnutiu a prerezaniu, EN388, EN420, CAT1, veľkosti: 10,5“, Hodnota / charakteristika: prsty a dlaň z hovädzej (nábytkovej) lícovky a podšívkou, chrbát a manžeta z bavlnenej tkaniny, celokožené palce a prerkyté špičky prstov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Päť prstové rukavice, kombinované, hovädzia štiepenka, Jednotka: pár, Minimum: 0, Maximum: 720, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2. Päť prstové rukavice,kombinované, hovädzia nábytková lícovka, Jednotka: pár, Minimum: 0, Maximum: 720, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Tatiana Staňová MODEN 6 1 259,99 0% EUR 18. Apríl 2018 158821

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×