Obstarávanie

Technika pre zberný dvor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Streda nad Bodrogom
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
229 129,50
Konečná suma(Bez DPH):
159 025,00
Zaplatené:
69.4%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16700000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kontajner na stavebný odpad - počet ks - 3; štandardný kontajner - počet ks - 4; kontajner deklovaný - počet ks - 2

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vybavenie  - štandardný kontajner, Hodnota / charakteristika: pevný rebrík, plachtové háčiky, plachta na zakrytie; Technické vlastnosti: vybavenie - kontajner deklovaný, Hodnota / charakteristika: dekel z rámovej konštrukcie a plechu, pevný rebrík; Technické vlastnosti: kontajnery musia byť kompatibilné s ponúkaným hákovým nosičom  kontajnerov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kontajnery celozvárané, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: hákový systém na nakladanie - spodný rám podľa normy DIN30722, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: bočné výstuhové profily, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: zadné dvojkrídlové dvere s upevnením o bok kontajnera, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: dvere opatrené centrálnym bezpečnostným zatváraním, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: povrchová úprava kontajnera, Hodnota / charakteristika: vonkajšia strana min. 2 x základný syntetický náter a min 2 x vrchný syntetický náter odtieň RAL podľa výberu,; Technické vlastnosti: povrchová úprava kontajnera, Hodnota / charakteristika: vnútorná strana  min. 2 základný syntetický náter

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: výška bočnice kontajnera na stavebný odpad, Jednotka: m, Minimum: 1, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška bočnice štandardného kontajnera, Jednotka: m, Minimum: 2, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška bočnice deklovaného kontajnera, Jednotka: m, Minimum: 2, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: plášť a dvere kontajneru z plechu hrúbky, Jednotka: mm, Minimum: 3, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: podlaha a spodné oblúky kontajnera s plechu hrúbky, Jednotka: mm, Minimum: 5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: otváravosť zadných dverí, Jednotka: stupne, Minimum: 270, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GROSSA NOVA s.r.o. 4 190 830,00 20% EUR 16. Apríl 2018 158777

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×