Obstarávanie

Kontajnery ramenové - muldy.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Zemplínska Teplica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
22 231,00
Konečná suma(Bez DPH):
15 429,16
Zaplatené:
69.4%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44613000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celý predmet zákazky spolu
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

03.01 Kontajnery budú slúžiť na prechodné uskladnenie a odvoz komunálneho odpadu.; 03.02 Kontajnery musia byť prispôsobené na prevoz v reťazovom nakladači na prevoz kontajnerov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 03.01 materiál kontajnerov, Hodnota / charakteristika: plášť kontajnera je z plechu hr. min. 3 mm, podlaha kontajnera je z plechu hr. min. 3 mm,; Technické vlastnosti: 03.02 povrchová úprava kontajnerov, Hodnota / charakteristika: z vonkajšej strany kontajnera min. 2x základný syntetický náter a min. 2x vrchný syntetický náter odtieň RAL podľa výberu, z vnútornej strany kontajnera min. 2x základný syntetický náter.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 03.01 Počet kontajnerov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 03.02 Objem kontajnerov, Jednotka: m3, Minimum: 10, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GROSSA NOVA s.r.o. 2 18 515,00 20% EUR 13. Apríl 2018 158687

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×