Obstarávanie

Lepidlo sprejové premiestňovateľné


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
200,00
Konečná suma(Bez DPH):
131,66
Zaplatené:
65.83%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24911200-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
8.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Lepidlo sprejové premiestňovateľné na dočasné pridržovanie alebo rozmiestňovanie ľahkých predmetov na účely vystavenia alebo pred konečnou montážou.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Aplikácia, Hodnota / charakteristika: Lepenie bežného a tenkého papiera, kartónu, fólií, tkanín, plastových fólií, gumy na kov, drevo, sklo a tuhé plasty.; Technické vlastnosti: Pohonná látka, Hodnota / charakteristika: Uhľovodík; Technické vlastnosti: Typ postreku, Hodnota / charakteristika: Častice; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: Čírá; Technické vlastnosti: Referenčný produkt, Hodnota / charakteristika: napr. Scotch - Weld 3M Spray 75 alebo ekvivalent; Technické vlastnosti: V prípade, že dodávateľ ponúka tovar, ktorý je ekvivalentom uvedeného referenčného produktu, tento ekvivalent musí mať porovnateľné, resp. lepšie technické parametre., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet ks, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Obsah, Jednotka: g, Minimum: 325, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Objem, Jednotka: ml, Minimum: 500, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Painthouse, s. r. o. 2 158,00 20% EUR 11. Apríl 2018 158398

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×