Obstarávanie

Laboratórny materiál - počítacie sklíčka


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
243,72
Konečná suma(Bez DPH):
169,25
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33790000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Laboratórny materiál potrebný na realizáciu experimentov.; 2. Nákup nového, nepoužívaného laboratórneho materiálu vrátane balenia, dopravy, vyloženia na konkrétne pracovisko uvedené v objednávke a iných nákladov potrebných na realizáciu zákazky.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.1. sklíčka pre počítane buniek na automatickej čítačke,, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 1.2. plne kompatibilné pre použitie na čítačke Countess automated cell counter (Invitrogen/ThermoFisher Sci) alebo EVE Automatic Cell Counter (NanoEnTek), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 1.3. v dodávke balenie sklíčok 50 ks s rozmermi, Hodnota / charakteristika: 75 mm x 25 mm x 1,8 mm, hĺbka komôrky 100 um; Technické vlastnosti: 1.4. kapacita, Hodnota / charakteristika: 2 komôrky na sklíčku pre objem 10 ul/komôrku; Technické vlastnosti: 1.5. v dodávke v rámci balenia 1,5 ml Trypan blue (0,4 %), Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Počítacie sklíčka, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 203,10 20% EUR 9. Apríl 2018 158348

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×