Obstarávanie

Nákup notebooku s príslušenstvom pre firemné prostredie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav polymérov SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
967,05
Zaplatené:
69.07%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30200000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nákup výpočtovej techniky za účelom obnovy počítačovej infraštruktúry vo firemnom prostredí.; Notebook s dokovacím konektorom bude slúžiť pre vedeckých pracovníkov ako podpora prezentácie výsledkov a komunikáciez dôvodu častej mobility, spracovanie výsledkov z rôznych aplikácií, záruka špecifikovaná, kvôli častému cestovaniu do zahraničia; Spotrebný materiál je potrebný pre rozšírenie HW špecifikácie desktopových zariadení, ktoré pracujú ako testovacie zariadenia, ako zariadenie pre zber dát i pre kancelárske aplikácie so špecifickými výstupmi.; konkrétne diely sa uvádzajú v dôsledku kompatibility už existujúcich zariadení, bližší popis je uvedený technických vlastnostiach; záruka vzhľadom na podmienky prevádzky počítača musí byť s podporou odstránenia závady nasledujúci pracovný deň od nahlásenia závady; Všetky zakúpené zariadenia budu implementované do domény s podporou centrálnej správy a integrácie do Windows 2012

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1)Prenosný počítač HP EliteBook 840 G3 (ENERGY STAR)(T9X59EA) alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: Windows 7 Professional 64 (k dispozícii prostredníctvom práv na prechod na staršiu verziu z Windows 10 Pro 64) alebo ekvivalent; Technické vlastnosti: Procesor: Intel® Core™ i7-6500U s grafikou Intel HD Graphics 520 (2,5 GHz, až 3,1 GHz s technológiou Intel Turbo Boost, vyrovnávacia pamäť 4 MB, 2 jadrá) alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: Pamäť, štandardne: 8 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 8 GB); Technické vlastnosti: Interná jednotka: 256 GB M.2 SATA TLC SSD, Hodnota / charakteristika: Grafika Integrovaná: Intel® HD Graphics 520 alebo ekvivalent, dokovací konektor; Technické vlastnosti: 2)HP 3 year Next Business Day Onsite Hardware Support w/TravelCoverage for Notebooks (U4418E) alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 3)Ultratenká dokovacia stanica HP 2013 (D9Y32AA) alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: notebook 14", množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: záruka NBD/Travel 3-ročná, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: dokovacia stanica k NB, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
mediatip.sk, s. r. o. 2 1 160,46 20% EUR 3. Apríl 2018 158032

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×