Obstarávanie

Nábytok, kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 245,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 557,50
Zaplatené:
36.69%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vybavenie denných miestností nábytkom

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 40 cm x 60 cm x 70 cm / príloha č. 1Pracovný nízky uzamykatelný šuflíkový kontajner s tromi zásuvkami pod stôl v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): /80 cm x 190 cm x 40 cm / príloha č. 2Kancelárska policová skriňa v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 80 cmx110 cmx40cm / príloha č. 3Uzatvarateľná skriňa s nikou do kancelárie s dvomi policami v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 80 cm x 190 cm x 40 cm / príloha č. 4Dvojdverová skriňa do kancelárie policová v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 150 cm x 76 cm x 70 cm / príloha č. 5Kancelársky písací stôl klasický v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 36,8 cm x 111,6 cm x 35 cm / príloha č. 6Konferenčná stolička, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 36 cm x 15cm x 25 cm / príloha č. 7Podstavec pod monitor v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 36 cm x 15cm x 25 cm / príloha č. 8Stojatý vešiak na odev v preveden čerešňa (/v kombináci s kovom), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NABIMEX, s.r.o. 12 1 869,00 20% EUR 5. Apríl 2018 157981

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×