Obstarávanie

Súprava na experimentálne meranie expozičných príkonov a aktivity fotónových žiaričov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
23 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
23 490,00
Zaplatené:
99.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39162200-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Súprava umožňuje experimentálne úlohy: Cieľom úlohy je oboznámiť sa s identifikáciou neznámych rádionuklidov v látkach pomocou ich gama spektra, štúdium zoslabenia gama kvánt rôznymi tieniacimi vrstvami, sledovanie zmeny expozičných príkonov v závislosti od vzdialenosti a využitie týchto parametrov pre výpočet aktivity identifikovaného rádionuklidu.; Prenosný mnohokanálový analyzáror so scintilačným detektorom a neutrónovou sondou: •    Min. 1024 kanálov;•    LaBr 1,5ˮ x 1,5 ˮ odnímateľná teplotne stabilizovaná scintilačná sonda;•    Úchyt na prístroji pre LaBr sondu;•    Identifikácia nuklidov;•    Integrovaný mód pre vyhľadávanie zdrojov gama žiarenia;•    Zabudovaný širokorozsahový GM detektor pre meranie dávkového príkonu;•    Súčasné meranie prostredníctvom GM detektora, LaBr a neutrónovou sondou; Ukladanie spektier: minimálne 512 spektier plného rozlíšenia; Externá sonda pre detekciu neutrónov: Áno, s možnosťou úchytu na základný prístroj; Batéria: Áno, dobíjateľná; Rozsah pracovných teplôt: od -10°C do +50°C; Ochrana: Typ IP54 pred striekajúcou vodou a prachom

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CANBERRA - PACKARD, s.r.o. 1 23 490,00 0% EUR 12. Marec 2018 156907

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×