Obstarávanie

Tabletovaná soľ


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 072,91
Zaplatené:
59.6%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
14400000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kg
Množstvo:
7250.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tabletovaná soľ slúžiaca na zmäkčovanie vody.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Balenie:, Hodnota / charakteristika: minimálne 25 kg .; Technické vlastnosti: Obal: , Hodnota / charakteristika: PVC vrece /alebo ekvivalentné vodeodolné riešenie/.; Technické vlastnosti: Vzhľad: , Hodnota / charakteristika: pevné lisované tablety.; Technické vlastnosti: Farba: , Hodnota / charakteristika: belavá.; Technické vlastnosti: Rozpustnosť tabliet: , Hodnota / charakteristika: pri teplote: 20°C.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Tabletovaná soľ regeneračná, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7250; Technické vlastnosti: Obsah Chloridu sodného (NaCl), Jednotka: %, Minimum: 99, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Iveta Janíková 2 1 287,50 20% EUR 7. Marec 2018 156655

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×