Obstarávanie

Kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
11 949,60
Konečná suma(Bez DPH):
4 965,27
Zaplatené:
41.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nábytok slúžiaci ako zariadenie kancelárií.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál:, Hodnota / charakteristika: obojstranne laminátová drevotrieska; Technické vlastnosti: farba:, Hodnota / charakteristika: buk

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: hĺbka:, Jednotka: mm, Minimum: 530, Maximum: 555, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka:, Jednotka: mm, Minimum: 260, Maximum: 275, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška:, Jednotka: mm, Minimum: 500, Maximum: 515, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hrúbka dosky:, Jednotka: mm, Minimum: 18, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hrúbka ABS hrany:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
WoodX, s.r.o. 7 5 958,33 20% EUR 5. Marec 2018 156504

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×