Obstarávanie

Zabezpečenie prepravy osôb autobusom 2x


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ekonomická univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
470,00
Konečná suma(Bez DPH):
440,00
Zaplatené:
93.61%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60100000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kpl
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

preprava osôb autobusom 2 x v apríli 2018

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.Pristavenie autobusov (presná adresa pristavenia bude oznámená po zazmluvnení zákazky), Hodnota / charakteristika: 17.04.2018 o 16:45 hod, Bratislava; Technické vlastnosti: Začiatok cesty- Bratislava parkovisko objednávateľa, Hodnota / charakteristika: 17.04.2018 17:00 hod.; Technické vlastnosti: Trasa, Hodnota / charakteristika: Bratislava V - Bratislava III - Bratislava V; Technické vlastnosti: Koniec cesty- Bratislava parkovisko objednávateľa, Hodnota / charakteristika: 17.04.2018 cca 21:00 hod.; Technické vlastnosti: 2.Pristavenie autobusov (presná adresa pristavenia bude oznámená po zazmluvnení zákazky), Hodnota / charakteristika: 18.04.2018 o 14:45 hod, Bratislava; Technické vlastnosti: Začiatok cesty- Bratislava parkovisko objednávateľa, Hodnota / charakteristika: 18.04.2018 15:00 hod.; Technické vlastnosti: Trasa, Hodnota / charakteristika: Bratislava - Viedeň univerzita; Technické vlastnosti: návrat z Viedne bez účastníkov zájazdu, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: 2.Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SATUR TRANSPORT a.s. 2 440,00 0% EUR 1. Marec 2018 156342

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×