Obstarávanie

Kovová šatňová skriňa s uzamykaním na kódovací zámok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Spojená škola Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 041,65
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39160000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kusov skríň
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Uloženie vecí do šatňovej skrinky s bezpečným uzamykaním prostredníctvom mechanického kódovacieho zámku.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Ďalšie parametre skrine:, Hodnota / charakteristika: Počet oddelení, dverí, na skrini je 12. Dvere skonštruované s uzatvorených profilov pre väčšiu tuhosť a odolnosť.; Technické vlastnosti: Parametre zámku:, Hodnota / charakteristika: Kódovací mechanický zámok s min. štvormiestnym kódom, ktorého kombinácia je samostatne nastaviteľná na všetkých dverách podľa požiadaviek používateľov. Možnosť otvorenia aj kľúčom.; Technické vlastnosti: Parametre dverí:, Hodnota / charakteristika: Vetráky na dverách nevyčnievajú, vonkajší profil dverí je hladký. Na všetkých dverách sú vetracie otvory.; Technické vlastnosti: Farba korpusu, Hodnota / charakteristika: RAL 7035 - v prípade potreby konzultovať malú zmenu odtieňu s objednávateľom; Technické vlastnosti: Farba dvierok, Hodnota / charakteristika: RAL 2003 - v prípade potreby konzultovať malú zmenu odtieňu s objednávateľom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Parametre jednej skrine, Jednotka: počet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výška skrine, Jednotka: mm, Minimum: 1750, Maximum: 1800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka skrine, Jednotka: mm, Minimum: 1190, Maximum: 1200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hĺbka skrine, Jednotka: mm, Minimum: 490, Maximum: 500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet oddelení, Jednotka: ks, Minimum: 12, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet stĺpcov dverí - vertikálne, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet riadkov dverí - horizontálne, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 3, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AKD s.r.o. 2 1 249,99 20% EUR 28. Február 2018 155984

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×