Obstarávanie

Kancelárske kreslá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Zoologická záhrada
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
856,16
Konečná suma(Bez DPH):
451,39
Zaplatené:
52.72%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
7.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

nábytok potrebný pre bežný chod organizácie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Kancelárske kreslo, Hodnota / charakteristika: 5-ramenná základňa na univerzálnych kolieskach na mäkké a tvrdé podlahy, otočné s výškovo nastaviteľnou opierkou rúk a chrbta a plynule nastaviteľnou výškou pomocou plynového piestu,; Technické vlastnosti: 1.1 Kancelárske kreslo, Hodnota / charakteristika: materiál sedadla: textil, materiál operadla: sieťovina, materiál rámu: kov, materiál základne: leštený hliník, farba: čierna, antracit

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kancelárske kreslo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: 1.1 Celková výška, Jednotka: cm, Minimum: 110, Maximum: 130, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1.2 Výška sedenia, Jednotka: cm, Minimum: 45, Maximum: 57, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1.3 Plocha sedenia (šírka x hĺbka), Jednotka: cm, Minimum: 45x50, Maximum: 50x64, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1.4 Výška operadla, Jednotka: cm, Minimum: 53, Maximum: 71, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1.5 Nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 110

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 4 541,67 20% EUR 20. Február 2018 155843

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×