Obstarávanie

lyofilizačný systém s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
13 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
10 833,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

funkcia prístroja: odstránenie rozpúšťadla zo zmrazeného produktu, šetrný spôsob purifikácie a získania nasyntetizovaného produktu; kapacit. objem kondenzoru: 2,5 L; rozmery: 36,8x62,2x42,9 cm;teplota chladenia: -84 °C;kolektor z nehrdzavejúcej ocele- vhodné pre vzorky s rozpúšťadlami s nižšími bodmi tuhnutia, kolektor potiahnutý PTFE pre odolnosť voči korozívnym zlúčeninám;displej: 5´´ farebný dotykový s OS Lyo-Works;senzor vlhkosti- zabraňuje chladeniu alebo spusteniu vákua v prípade zistenej vlhkosti;; vákuový regulačný (kontrolný) ventil- udržuje nastavenú hodnotu vákuovej hladiny;vákuový uzatvárací ventil- umožňuje prívod vzduchu do systému pri vypnutom napájaní;elektrické napájanie: 230 V, 50 Hz, 10 A;vrátane príslušenstva: 8- portová komora pre výstupy na lyofilizačné fľaše a príslušný počet (8 ks) kompatibilných lyofilizačných fliaš s objemom 300 ml

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 13 000,00 20% EUR 14. Február 2018 155455

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×