Obstarávanie

Príslušenstvo ku krovinorezom Stihl FS 450 a FS 460


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 408,33
Zaplatené:
67.06%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16311000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
120.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Príslušenstvo pre motorové krovinorezy STIHLL FS 450 a FS 460.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: žacia struna do krovinorezov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: dĺžka žacej struny v jednom balení 325m, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: hrúbka žacej struny 2,7mm, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: hranatý profil žacej struny, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: počet balení 30, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Stihl Cievka AC 46-2, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: počet ks 30, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Stihl Diel dolný AC 46-2, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: počet ks 30, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Stihl žacia hlava AC 46-2, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: počet ks 30, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Slavka Ivanová-Štýl 6 1 690,00 20% EUR 13. Február 2018 155420

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×