Obstarávanie

Darčekové poukážky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 950,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 811,74
Zaplatené:
97.2%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30199750-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
207.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Univerzálne využitie darčekových poukážok – kultúrne, športové a iné podujatia, nákup drogérie, kozmetiky, elektroniky, kníh, oblečenia, obuvi a iných tovarov, vzdelávanie, wellness a iné služby.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Platnosť poukážok, Hodnota / charakteristika: min. do 31.12.2018; Technické vlastnosti: Počet zazmluvnených prevádzok dodávateľa na území SR, Hodnota / charakteristika: minimálne 5 000 prevádzok; Technické vlastnosti: Darčekové poukážky musia spĺňať všetky legislatívne požiadavky na ceniny, vrátane ochranných prvkov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Nominálne hodnoty poukážok v EUR, Hodnota / charakteristika: 2,5,10; Technické vlastnosti: Akceptačné miesta darčekových poukážok, Hodnota / charakteristika: obchodné reťazce, hypermarkety, nákupné centrá a ďalšie prevádzky; Technické vlastnosti: Obálka, Hodnota / charakteristika: Poukážky požadujeme samostane balené v obálkach - na obálke bude uvedená celková hodnota poukážky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Obálka s poukážkami v celkovej nominálnej hodnote 34 EUR, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 64; Technické vlastnosti: Obálka s poukážkami v celkovej nominálnej hodnote 24 EUR, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 64; Technické vlastnosti: Obálka s poukážkami v celkovej nominálnej hodnote 14 EUR, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 69; Technické vlastnosti: Obálka s poukážkami v celkovej nominálnej hodnote 20 EUR, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Obálka s poukážkami v celkovej nominálnej hodnote 8 EUR, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LE CHEQUE DEJEUNER s.r.o 3 4 811,74 0% EUR 8. Február 2018 155218

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×