Obstarávanie

Podlahový čistiaci stroj


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národný onkologický ústav
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
779,00
Zaplatené:
38.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42900000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kompaktný umývací stroj pre stredne veĺké plochy jednoduchý pre obsluhu stroja a jeho údržbu.Design stroja je vytvorený z jedného výlisku,čo stroju dodáva pevnosť a pevnosť odolnosť a dostatočný priestor na nádoby na čistú a špinavú vodu v objeme 40 l. Vďaka variante, že nádoby nie sú delené,ale sú vyrobené z jedného vyrobeného dielu karosérie stroja sa stopercentne odstránila možnosť nechceného zaliatia motora,alebo kefy. Veĺký kryt maximálne uľahčuje čistenie nádoby na špinavú vodu.; Centrálne tlačítko štart-stop prerýchle vypnutie stroja,ukazovateľ motohodín pri variante stroja s bvatériovým pohonom.Automatické vypnutie vody pri vypnutej kefe.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: TECHNICKÉ PARAMETRE :Zdroj: 230 VČistiaci záber : 345 mmŠírka sacej lišty : 410 mmNádrž čistá/špinavá voda : 15/16 lPočet kief a priemer: 1x345 mm diskováPrítlak kefy: 22 kgCelkový príkon stroja: 480 W Plošný výkon : 1240 m2/hHmotnosť : 35 kgRozmery dxšxv : 745x415x550 mmDĺžka prívodného kábla : 20 m, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: viď príloha, Hodnota / charakteristika: fofo

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: LOOPRUL ONYX 35 E podlahový čistiaci stroj s el. káblom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 5 779,00 0% EUR 6. Február 2018 155084

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×