Obstarávanie

Notebook


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Športové gymnázium
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 839,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 971,52
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Na pracovné účely so zvýšenou odolnosťou pre mnohonásobné otváranie a zatváranie a častý prenos

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technické požiadavky sú minimálne do kvality a výkonu, dodávateľ môže predložiť aj tovar s výkonnejšími parametrami:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 1.Procesor Intel Core i5 (generácia 6 a vyššie), Uhlopriečka displeja 15,6", 1920 x1080 Operačná pamäť -RAM 4GB a viac, Grafická karta - Intel HD Graphics , Displej-Full HD, IPS,   Operačný systém- Windows 10 Pro,   výdrž – 5 hod. a viac, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výbava , Hodnota / charakteristika: wiFi, Bluetooth, čítačka pamäťových kariet, operačný systém Windows 10 Pro, touchpad, optická mechanika DVD±R/RW, Numerická klávesnica, webkamera; Technické vlastnosti: Účel použitia, Hodnota / charakteristika: Notebook musí spĺňať parametre pracovného notebooku so zvýšenou odolnosťou pre mnohonásobné otváranie a zatváranie displeja a častý prenos

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: notebook, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: uhlopriečka displeja, Jednotka: ", Minimum: 15,6, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: veľkosť operačnej pamäte, Jednotka: GB, Minimum: 4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: kapacita HDD, Jednotka: GB, Minimum: 256, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rýchlosť otáčok pevného disku SSD, Jednotka: -, Minimum: SSD, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
mediatip.sk, s. r. o. 1 2 365,83 20% EUR 9. Február 2018 155043

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×