Obstarávanie

Laboratórne chemikálie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
480,00
Konečná suma(Bez DPH):
350,00
Zaplatené:
72.91%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24300000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chemikálie potrebné na účely vedecko-výskumnej činnosti v laboratóriách.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nutričný agar č. 1 (peptón 15 g/l; kvasničný extrakt 3 g/l; chlorid sodný 6 g/l; dextróza 1 g/l; agar 15 g/l) 500 g, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Kvasničný extrakt; 500 g, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Agar powder for bacteriology (1000g/bal.), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Tryptone (peptone from casein), ezymaticky rozložený kazeín; 500 g, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: L(+)-Arabinóza ≥99%; 100 g, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: D(+)-Xylóza GPR RECTAPUR®; 250 g, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 420,00 20% EUR 1. Február 2018 154880

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×