Obstarávanie

Sypký sorbent na likvidáciu ropných látok.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 025,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 625,00
Zaplatené:
80.24%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24320000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
150.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

použitie v priemyselných halách, garážach, na cestných komunikáciách; vhodné na odstraňovanie ropných výrobkov , emulzií, chladiacich kvapalín a pod.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: nízka prašnosť, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: sorbent je tvorený z uhličitanu vápenatého a čínskeho ílu, farba béžová/šedá , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: zaisťuje veľmi dobrú a rýchlu sorpciu , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: sorpčná kapacita oleja 10L, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: sorpčná kapacita vody 12L, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: je plne biologicky odbúrateľný a spáliteľný, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: sorbent určený na upratanie ropných produktov a kvapalín z vozoviek a komunikácií po dopravných nehodách, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Sypký sorbent (1 bal = 18 kg), Jednotka: bal, Minimum: 0, Maximum: 150, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HAPPY END spol. s r.o. 2 1 950,00 20% EUR 24. Január 2018 154359

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×