Obstarávanie

filtrové špičky pre pipety Eppendorf Research plus


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
300,00
Konečná suma(Bez DPH):
208,33
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38437110-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pipetové špičky kompatibilné s pipetami Eppendorf research plus 10-100μl, z dôvodu kompatibility neakceptujeme ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Dve vrstvy na filtri poskytujú dvojnásobnú ochranu proti aerosólom a biomolekulám, aby ochránili pipetu a aj vašu vzorkuBez dodatočných PCR-inhibítorov, pre spoľahlivé následné výsledkyK dispozícii v PCR clean/Sterile (sterilné a nepyrogénne), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: s predĺženým hrotom 55 mm, žlté, Certifikát účinnosti filtra v súlade s normou EN 1822, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: ep Dualfilter TIPS 2-200μl, sterile and PCR clean, Jednotka: balenie 96ks špičiek, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
STEBERG s.r.o. 1 250,00 20% EUR 22. Január 2018 154246

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×