Obstarávanie

Servisná prehliadka vozidla Mercedes Benz U 400


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 390,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 635,41
Zaplatené:
68.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok v zmysle technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Servisná prehliadka nákladného vozidla Mercedes Benz U 400 po 17000 km a 1154 mth

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Servisná prehliadka zahŕňa:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - diagnostiku, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - údržbárske práce potrebné pri prehliadke, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - tlakovanie nádoby a výmena filtra AdBlue, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - výmenu filtra výkonovej hydrauliky, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - výmenu palivového filtra, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - výmenu vzduchového filtra, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - výmenu prachového filtra, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - výmenu motorového oleja, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - kontrolu a nastavenie vôle ventilov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - kontrolu brzdového obloženia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - nastavenie svetlometov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - doplnenie prevádzkových kvapalín, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - premazanie vozidla, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - odskúšanie vozidla, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MB SERVIS, s.r.o. 2 1 962,50 20% EUR 15. Január 2018 154048

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×