Obstarávanie

Tablet PC Microsoft Surface Pro 4 alebo ekvivalent určený na prácu s Adobe Photoshop, Adobe InDesign a Adobe Lightroom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Spojená škola s organizačnými zložkami: ZÁKLADNÁ ŠKOLA a gymnázium
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 480,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 480,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213200-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tablet PC určený na prácu s Adobe Photoshop, Adobe InDesign a Adobe Lightroom. Surface Pro 4 slúži ako náhrada za výkonný notebook pre grafické aplikácie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Procesor, Hodnota / charakteristika: Intel Core i5 6300U Skylake, 2,4 GHz; Technické vlastnosti: Grafická karta, Hodnota / charakteristika: Intel HD Graphics 520; Technické vlastnosti: Operačná pamäť, Hodnota / charakteristika: kapacita pamäte min. 4 GB; Technické vlastnosti: Pevný disk , Hodnota / charakteristika: Typ SSD, kapacita min. 128GB; Technické vlastnosti: Webkamera, Hodnota / charakteristika: 5mpx+8mpx s 1080p HD videom; Technické vlastnosti: USB porty, Hodnota / charakteristika: USB 3.0; Technické vlastnosti: Pero, Hodnota / charakteristika: active pen input s citlivosťou 1024 levels a tlačidlami "ľavý klik" a guma, rozmery 144mm x 9.5mm x 10.20mm, vaha: 20g; Technické vlastnosti: Ostatné rozhrania, Hodnota / charakteristika: WiFi, bluetooth 4.0, TPM, Surface Connect, mini DisplayPort, MicroSD (podpora 128GB), headset jack; Technické vlastnosti: rozhranie, Hodnota / charakteristika: slovenské; Technické vlastnosti: Display, Hodnota / charakteristika: Uhlopriečka displeja: 12,3 ", panel multidotykový IPS, rozlíšenie 2736 × 1824 px, pomer strán 3:2,  active pen input; Technické vlastnosti: Výdrž batérie, Hodnota / charakteristika: 9 hodín; Technické vlastnosti: Operačný systém, Hodnota / charakteristika: MS Windows 10 Pro; Technické vlastnosti: Hmotnosť a rozmery:, Hodnota / charakteristika: 789 g, Výška: 201 mm., Šírka 292mm. , Hrúbka: 8,45mm.; Technické vlastnosti: Záruka, Hodnota / charakteristika: min. 12 mesiacov On-Site, alebo možnosť reklamácie v meste objednávateľa v servisnom stredisku

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 1 2 480,00 0% EUR 19. December 2017 153436

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×