Obstarávanie

Nákup a dodanie interiérového vybavenia


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
"VEK NÁDEJE", Zariadenie sociálnych služieb Nové Zámky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 040,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 565,27
Zaplatené:
50.89%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stolík nočný - interiérové vybavenie do izieb pre prijímateľov sociálnych služieb.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: celodrevené prevedenie, materiál MDT doska; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: zvýšený okraj odkladacej dosky o výške 50 mm; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: jednostranné ľavé alebo pravé prevedenie; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: zásuvka s guličkovým výsuvom; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: skrinka s 1 policou; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: uzamykateľné dvierka skrinky ohranené ABS 2 mm; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: po obvode stolíka, zásuvky a dvierok ABS hrana 2 mm; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: kolieska plastové s brzdou, pogumované 4 x, priemer 50 mm; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: úchytky kovové UN90, matný chróm, rozteč otvorov 96 mm; Technické vlastnosti: Stolík nočný, Hodnota / charakteristika: farebné prevedenie BUK 381

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stolík nočný, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 810; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 420; Technické vlastnosti: Hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 450; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 23

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Interiéry Riljak, s.r.o. 3 3 078,33 20% EUR 18. December 2017 153281

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×