Obstarávanie

Multifunkčné zariadenie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
320,00
Konečná suma(Bez DPH):
134,00
Zaplatené:
41.87%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30210000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

tlač, skenovanie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Multifunkčné zariadenie A4, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - Technológia tlače, Hodnota / charakteristika: laserová - čierno-biela; Technické vlastnosti: - Rýchlosť tlače - čierna - A4 (normálna), Hodnota / charakteristika: min. 25 str/min.; Technické vlastnosti: - Možnosť obojstrannej tlače, Hodnota / charakteristika: automaticky (štandardne); Technické vlastnosti: - Formáty papiera, Hodnota / charakteristika: A4, A5, A6, B5 (JIS), obálka B5, obálka C5, obálka DL, vlastné veľkosti; Technické vlastnosti: - Papier, Hodnota / charakteristika: bežný, ľahký, ťažký, dokumentový, farebný, hlavičkový, predtlačený, predierkovaný, recyklovaný a drsný, obálky, šítky, fólie; Technické vlastnosti: 1.1 Skener, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - Optické rozlíšenie skenovania, Hodnota / charakteristika: min. 1200 x 1200 dpi; Technické vlastnosti: - Veľkosť skenu na ploche, Hodnota / charakteristika: max. 297 x 216 mm; Technické vlastnosti: - Rozlíšenie funkcie skenera, Hodnota / charakteristika: skenovanie do e-mailu, na USB, do priečinku v sieti; Technické vlastnosti: - Možnosti kopírovania, Hodnota / charakteristika: svetlejšie/tmavšie, obojstranné; Technické vlastnosti: 1.2. Ďalšie technické informácie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - Pripojenie, Hodnota / charakteristika: 1 x USB 2.0, 1 x sieťový port Gigabit Ethernet 10/100/1000T, 1 x hostiteľský USB port, Možnosť mobilnej tlače, Faxovanie, USB kábel musí byť súčasťou balenia (dĺžka min. 1,5 m); Technické vlastnosti: - Kompatibilné operačné systémy, Hodnota / charakteristika: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, XP, Support pre Windows Server 2012 R2 a funkčnosť pre terminálové služby (RDS); Technické vlastnosti: - Obsah balenia, Hodnota / charakteristika: predinštalovaná čierna tonerová kazeta, príručka s úvodnými informáciami, informačný letáka, návod k uplatneniu záruky, dokumentácia a softvér k tlačiarni na disku CD-ROM, napájací kábel, USB kábel

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Multifukčné zariadenie A4, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 5 134,00 0% EUR 14. December 2017 153122

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×