Obstarávanie

Ventilované Chladničky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 630,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 451,00
Zaplatené:
89.01%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711130-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Uchovávanie potravín

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Príkon elektro:, Hodnota / charakteristika: 0,2 kW/230V; Technické vlastnosti: Chladenie:, Hodnota / charakteristika: ventilované; Technické vlastnosti: Vonkajšie a vnútorné prevedenie:, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: Dvere:, Hodnota / charakteristika: plné; Technické vlastnosti: Prevádzková teplota:, Hodnota / charakteristika: 0/+10 °C; Technické vlastnosti: Riadiaca jednotka:, Hodnota / charakteristika: elektronická; Technické vlastnosti: Chladivo:, Hodnota / charakteristika: R134a; Technické vlastnosti: Príslušenstvo:, Hodnota / charakteristika: zámok; Technické vlastnosti: Príslušenstvo:, Hodnota / charakteristika: 4 x rošt GN2/1; Technické vlastnosti: Záručná doba:, Hodnota / charakteristika: min. 24 mesiacov; Technické vlastnosti: Záručný servis (vrátane dopravy):, Hodnota / charakteristika: bezplatný, minimálne počas 24 mesiacov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ventilovaná Chladnička - Objem, Jednotka: l, Minimum: 600, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LarUm, s.r.o. 5 1 451,00 0% EUR 8. December 2017 152616

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×