Obstarávanie

Darčekové poukážky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 985,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 980,82
Zaplatené:
99.78%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30199750-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
397.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Univerzálne využitie darčekových poukážok – kultúrne, športové a iné podujatia, nákup drogérie, kozmetiky, elektroniky, kníh, oblečenia, obuvi a iných tovarov, vzdelávanie, wellness a iné služby.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Platnosť poukážok, Hodnota / charakteristika: min. do 31.12.2018; Technické vlastnosti: Počet zazmluvnených prevádzok dodávateľa na území SR, Hodnota / charakteristika: minimálne 5 000 prevádzok; Technické vlastnosti: Darčekové poukážky musia spĺňať všetk ylegislatívne požiadavky na ceniny, vrátane ochranných prvkov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Akceptačné miesta darčekových poukážok, Hodnota / charakteristika: obchodné reťazce, hypermarkety, nákupné centrá a ďalšie prevádzky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nominálna hodnota darčekovej poukážky, Jednotka: EUR, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Počet darčekových poukážok, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 397

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o. 3 1 980,82 0% EUR 8. December 2017 152588

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×