Obstarávanie

Nákup a dodanie kancelárskeho nábytku


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
"VEK NÁDEJE", Zariadenie sociálnych služieb Nové Zámky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 239,60
Konečná suma(Bez DPH):
859,65
Zaplatené:
69.34%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Horná doska a police sú vyrobené z laminovanej drevotriesky hrúbky 25 mm, korpus z lamina hrúbky 16 mm. Všetky hrany sú vybavené plastovou ABS hranou. Kovové úchyty z lešteného hliníka, skrine s dverami sú uzamykateľné zámkom s dvoma kľúčmi. Pohľadový chrbát skrine umožňuje postavenie nábytku do priestoru. Nosnosť police 30 kg pri rovnomernom zaťažení.Police pevné, vzdialenosť medzi policami 30 cm.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Dezén, Hodnota / charakteristika: orech; Technické vlastnosti: Typ dverí, Hodnota / charakteristika: bez dverí

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1800; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800; Technické vlastnosti: Hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 400; Technické vlastnosti: Počet políc, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Počet, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
B2B Partner s.r.o. 2 1 031,58 20% EUR 7. December 2017 152439

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×