Obstarávanie

Nákup a dodanie kancelárskeho nábytku


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
"VEK NÁDEJE", Zariadenie sociálnych služieb Nové Zámky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 239,60
Konečná suma(Bez DPH):
859,65
Zaplatené:
69.34%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Horná doska a police sú vyrobené z laminovanej drevotriesky hrúbky 25 mm, korpus z lamina hrúbky 16 mm. Všetky hrany sú vybavené plastovou ABS hranou. Kovové úchyty z lešteného hliníka, skrine s dverami sú uzamykateľné zámkom s dvoma kľúčmi. Pohľadový chrbát skrine umožňuje postavenie nábytku do priestoru. Nosnosť police 30 kg pri rovnomernom zaťažení.Police pevné, vzdialenosť medzi policami 30 cm.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Dezén, Hodnota / charakteristika: orech; Technické vlastnosti: Typ dverí, Hodnota / charakteristika: bez dverí

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1800; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800; Technické vlastnosti: Hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 400; Technické vlastnosti: Počet políc, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Počet, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
B2B Partner s.r.o. 2 1 031,58 20% EUR 7. December 2017 152439

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×